Strój na plaże nie musi być nudny. Kobiety, które są pewne siebie i lubią podkreślać swoje atuty, w tym sezonie letnim śmiało mogą pozwolić sobie na seksowny strój kąpielowy! Mocne wycięcia, różnorodność kolorów i asymetria są tym, króluje w świecie mody plażowej. Do tego ważne, jest oczywiście dopasowanie plażowej kreacji do warunków własnej figury.

Jak być modną oraz seksowną na plaży?

Modny i dobrze dobrany strój kąpielowy zapewnia dobre samopoczucie podczas wakacyjnego wypoczynku. Tegoroczne trendy zachęcają, by eksponować atuty kobiecej sylwetki! Seksowny stój na plażę powinien być dwuczęściowy i odpowiednio skrojony. Klucze do odpowiedniego zaprezentowania sylwetki jest dół, czyli majtki z wysokim stanem, wycięte na kształt litery V.

Takie rozwiązanie wydłuża nogi, podkreśla pośladki oraz talię, którą jednocześnie, optycznie pomniejsza. Wybór górnej części stroju jest dość bogaty! Można zdecydować się na klasyczny stanik z wiązaniem na szyi lub na ramiączka. Poza tym modne są góry w typie krótkiego topu lub z fantazyjnymi wycięciami. Więcej artykułów z poradami modowymi przeczytasz w serwisie arystokrata.pl.

Paski w stroju kąpielowym – im więcej, tym lepiej!

Paski i różnego typu wiązania to coś, co przyciąga wzrok i doda odwagi każdej stylizacji plażowej. Od kilku sezonów paski przy staniku z dekoltem w kształcie literki V to absolutny hit! W przypadku dolnej części stroju kąpielowego śmiało, można wybrać krój z paskami po bokach. Wiązania mogą być w różnej konfiguracji: z przodu, przechodząc przez całe plecy lub przy dekolcie.

Trzeba przyznać, że tegoroczna moda plażowa nie jest nudna. Ciekawe wiązania i nowoczesne rozwiązania wystarczają, by prezentować się seksownie i modnie!